Εκλογές 17 Ιουνίου 2012: Τόπος και ώρες διεξαγωγής, πολιτικoί σχηματισμοί

Μοιραστείτε το...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί την 17η Ιουνίου 2012, Ημέρα ΚΥΡΙΑΚΗ και από ώρα 07.00 μέχρι 19.00, στα κατώτερα εκλογικά τμήματα των Δήμων Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης που έχουν καθοριστεί με την 0138/1.6.2012 απόφαση Περιφερειάρχη Αττικής:

Ο αριθμός των βουλευτικών εδρών της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ είναι : 12

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ :

1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 17ης Ιουνίου 2012 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική Περιφέρεια ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ :

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΛΟΥΚΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
13. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
15. ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΛΟΥΚΑ
5. ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΑΛΛΕΡΓΗ
11. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
15. ΣΠΑΝΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ.)
1. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΓΡΑΨΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
8. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
9. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
13. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
15. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ – ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ
1. ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ – ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΜΕΤΟΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΕΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΥΕΡΓΕΤΑ (ΒΕΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
15. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΤΕΥΚΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΡΗΓΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΙΟΥ-ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ
7. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΑΛΤΙΚΑΤΙΔΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜΑ του ΗΛΙΑ
14. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΙ
15. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑΝ.ΚΙ)
1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΔΕΞΙΑ, ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΟ ΠΑΣΟΚ,
ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΟΜΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΧΑΡΙΖΩ
ΟΙΚΟΠΕΔΑ ΧΑΡΙΖΩ ΧΡΕΗ ΣΩΖΩ ΖΩΕΣ ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΠΑ.Ε.Κ.Ε.
1. ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΔΕΡΒΟΥ ΚΑΛΥΨΩ-ΜΗΝΑΪΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
4. ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΝΤΙΝΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΜΜΑ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
1. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
1. ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κόμμα Πειρατών Ελλάδας
1. ΤΣΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΓΟΥΣΕΤΗΣ – ΤΣΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4. ΑΑΡΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΛΙΑΠΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
7. ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
9. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)
1. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ (ΠΑΠΑΤΣΑΚΑΛΟΣ) ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΑΛΑΜΑΡΑ-ΣΑΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ
8. ΧΟΥΝΤΑ ΘΑΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ
12. ΛΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οικολόγοι Πράσινοι
1. ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΤΤΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΡΙΘΑΡΑΚΗ-ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΝΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΜΑΚΡΟΓΚΙΚΑ-ΡΙΤΣΑΤΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΙΩ (ΜΑΡΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΡΟΜΠΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13. ΓΚΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΜΟΥΡΚΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. –
Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της
ριζοσπαστικής Οικολογίας
1. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ
2. ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΑΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΑΣΙΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
6. ΚΟΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
7. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΕΡΟΘΕΟΥ
11. ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13. ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
14. ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

δημιουργία, ξανά!
(δημιουργία ξανά!-Δράση-Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1. ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΟΡΦΕΑ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΛΥΝ του ΗΛΙΑ
8. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
9. ΛΟΥΝΤΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΩΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι:

1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΕΛΑΜΠΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΜΟΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ
3. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΚΟΝΟΦΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΑΛΗ-ΠΑΠΑΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
11. ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΑΜΤΣΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΣΑΚΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ.)
1. ΔΗΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
2. ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΑΥΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ – ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ
1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΥΡΑΤΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΣΟΝΟΣ
6. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10 .ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΓΟΥΡΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΪΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΛΕΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΤΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΟΔΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΘΩΝΟΣ
7. ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΓΚΟΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΙΒΑΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1. ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)
1. ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΡΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
7. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΜΗΔΗ
9. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Οικολόγοι Πράσινοι
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΜΙΧΑΛΗ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
– Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της
ριζοσπαστικής Οικολογίας
1. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
11. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

δημιουργία, ξανά!
(δημιουργία ξανά!-Δράση-Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1. ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΕΪΤΣΙΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
3. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
4. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
8. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
11. ΞΑΦΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΗΛΙΑ
12. ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

x

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X