Παρελθόν για τον Γ.Σ.Η. ο Βασίλης Κωστόπουλος
![](http://www.ilioupolisonline.gr/uploads/image/News/2012/2012-12-10-gsi.jpg)
Μετά από πολυετή συνεργασία με τον Β. Κωστόπουλο και ανάμεικτα τα συναισθήματα ο Γ.Σ.Η. μένει χωρίς προπονητή. Αγωνίζεται απόψε στο Ν.Ηράκλειο με αντίπαλο τον Τυφώνα με υπηρεσιακό τεχνικό, μέχρι να υπογραφει η νέα σύμφωνία με τον καινούργιο τεχνικό υπεύθηνο ελπίζουμε σύντομα.
Σε αυτό το χρονικό σημείο η κυανέρυθρη ομάδα χρειάζεται τη στήριξη των φιλάθλων Ηλιουπολιτών για να ξεπεράσει ,αρχικά την αποψινή σκόπελο και να πάρει, διότι μπορεί, το ροζ φύλλο αγώνα αλλά και στη συνέχεια να σταθεί σωστά στα πόδια της και να συνεχίσει με καλές και νικηφόρες εμφανίσεις το πρωτάθλημα της Α ΕΣΚΑ που τόσο όμορφα το ξεκίνησε. Ελπίζουμε και πιστεύουμε ότι αυτές οι ανακατατάξεις μόνο καλό θα φέρουν στην ομάδα του Γ.Σ.Η.
Συντάκτης: LEONIDAS [Λεωνίδας Παπαγιαννόπουλος] (ilioupolisonline.gr)