Στη Νέα Σμύρνη το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων (ρόστερ-χρυσή βίβλος)

Μοιραστείτε το...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

 

Η Νέα Σμύρνη υποδέχεται το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων (ρόστερ-χρυσή βίβλος)
Άνοιξε η αυλαία του φάιναλ-4 στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων και το ερώτημα που μένει να απαντηθεί είναι αν ο Ηρακλής θα καταφέρει να κατακτήσει τον τίτλο για 3η συνεχόμενη χρονιά ή κάποιος εκ των Επίκουρου Πολίχνης, ΑΟΝΣ Μίλων, ΣΑ Κολεγίου Αθηνών να γράψουν ιστορία κατακτώντας τον πρώτο τους τίτλο στη διοργάνωση;
Την απάντηση θα την έχουμε το απόγευμα της Κυριακής όταν ολοκληρωθεί η τελική φάση (FinalFour) της φετινής διοργάνωσης που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Σμύρνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
Τελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ημερομηνία
Γήπεδο
Ώρα
Συνάντηση
 Διαιτητές
Γραμματεία
Παρ. 25/7/2014 Νέας Σμύρνης
17.00
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΤΟΨΙΔΕΛΗΣ-ΔΑΛΕΚΟΥ
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ
Παρ. 25/7/2014 Νέας Σμύρνης
19.00
ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Ηρακλής
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ
Σαβ. 26/7/2014 Νέας Σμύρνης
16.00
ΑΟΝΣ Μίλων
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΠΡΕΝΤΖΑΣ-ΛΙΔΟΡΙΚΙΩΤΙ
ΒΗΚΑ
Σαβ. 26/7/2014 Νέας Σμύρνης
18.00
ΓΣ Ηρακλής
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΧΛΩΡΟΣ-ΜΑΛΦΑΣ
ΒΗΚΑ
Κυρ. 27/7/2014 Νέας Σμύρνης
13.00
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΟΝΣ Μίλων
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡ.-ΧΑΜΠΙΛΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΑ
Κυρ. 27/7/2014 Νέας Σμύρνης
15.00
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΓΣ Ηρακλής
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
ΛΙΑΚΟΥ
Τα ρόστερ των 4 ομάδων
ΕΣΟΠ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ
Α/Α
ΘΕΣΗ
10
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
13
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
7
ΚΟΛΤΣΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
17
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
3
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
8
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
18
ΡΙΖΟΓΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
11
ΤΡΟΥΜΠΑΛΟΣ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
4
ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
6
ΤΙΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝ. ΑΚΡΑΙΟΣ
15
ΤΖΙΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LIBERO
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΑϊΔΑΤΖΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α/Α
ΘΕΣΗ
6
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
2
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
14
ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
1
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
5
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
3
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
16
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
9
ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
20
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LIBERO
17
ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
11
ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ LIBERO
7
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Α/Α
ΘΕΣΗ
1
ΣΤΑΜΠΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
2
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
4
ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
6
ΑΡΜΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
8
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
9
ΑΡΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
10
ΜΩΗΣΗΣ ΕΖΕΡ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
13
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
14
ΓΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΧΑΛΚΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ LIBERO
16
ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
17
ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α/Α
ΘΕΣΗ
14
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
6
ΚΟΤΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
18
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ LIBERO
4
ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
3
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ – ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
9
ΜΠΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
13
ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
7
ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
17
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
16
ΚΟΤΟΜΑΤΑΣ ΠΑΡΗΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
10
ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
12
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΡΑΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
Η «χρυσή βίβλος»
1984: Άρης Νικαίας
1985: Πανελλήνιος
1986: Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
1987: Φιλία Ηλιούπολης
1988: Άρης
1989: ΑΟ Ορεστιάδας
1990: ΓΑΣ Έδεσσας
1991: ΑΟ Ορεστιάδας
1992: ΑΟ Ορεστιάδας
1993: ΑΟ Ορεστιάδας
1994; Φιλία Ηλιούπολης
1995: ΑΟ Κηφισιάς
1996: Άρης Νικαίας
1997: Άρης Νικαίας
1998: Άρης Νικαίας
1999: Ορφέας Ηλιούπολης
2000: ΑΟ Ορεστιάδας
2001: Ηρακλής
2002: Ηρακλής
2003: Ηρακλής
2004: Ηρακλής
2005: Ηρακλής
2006: Ηρακλής
2007: Ηρακλής
2008: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2009: Ολυμπιακός
2010: Ηρακλής
2011: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2012: Ηρακλής
2013: Ηρακλής
 ΠΗΓΗ:volleynews.gr

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X