Eγκαίνια στο Διακρότημα & After School Παλαιού Φαλήρου
Την Τρίτη 20/9 πραγματοποιήθηκαν τα εγκαίνια στο Διακρότημα & After School Παλαιού Φαλήρου.
Η διεύθυνση αναφέρει σε σχετική ανακοίνωση: “Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους ήρθαν σε αυτή την πολύ σημαντική μέρα για εμάς!! Αναλυτικότερα ευχαριστούμε τους κ.κ. Διονύση Χατζηδάκη πρώην Δήμαρχο Π. Φαλήρου & νυν Βουλευτή Νότιου τομέα ΝΔ, Ιωάννη Φωστηρόπουλο – Δήμαρχο Π. Φαλήρου, Μιχάλη Μιχαηλίδη Αντιδήμαρχο Παιδείας Π. Φαλήρου, Βασίλη Σπανάκη Βουλευτή Νότιου τομέα ΝΔ, Νικόλαο Δέτση Πρόεδρο ΑΟΠΦ.
Δίπλα μας ήταν ο κ. Αναστάσιος Σκιαδόπουλος Γενικός Διευθυντής & Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΜΙΛΟΥ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ, ο κος Βασίλης Τσερπές, επιθεωρητής πωλήσεων του ΟΜΙΛΟΥ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ.
Ευχαριστούμε πολύ τους μαθητές μας και τις οικογένειες τους, τους γονείς μας , τους συναδέλφους- καθηγητές, τους φίλους μας! Ξεκινάμε λοιπόν δυναμικά!! Καλή μας αρχή!!”
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0559-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0966-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0940-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0934-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0909-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0731-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0570-580x387.jpg?x88875)
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/BHX_0865-580x344.jpg?x88875)