Με πρόσκληση στους νέους κλείνει την προεκλογική περίοδο ο Γρηγόρης Κωνσταντέλλος
Με εκδήλωση αφιερωμένη στους νέους της πόλης αποφάσισε να κλείσει την προεκλογική περίοδο ο Δήμαρχος Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης, Γρηγόρης Κωνσταντέλλος την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου στις 20:00 στην Πλατεία Ιμίων της Βούλας (χώρος στάθμευσης έναντι Ι.Ν. Αγίου Ιωάννη). Στην εκδήλωση ο κ. Κωνσταντέλλος θα απευθύνει έναν σύντομο χαιρετισμό στους παρευρισκόμενους, θα δώσει το σύνθημα για συμμετοχή όλων στις κάλπες την Κυριακή 8 Οκτωβρίου και θα παραδώσει το βήμα στη γνωστή μουσική παραγωγό του Best FM, Μαρία Παπιδάκη η οποία θα αναλάβει το μουσικό υπόβαθρο για να δοθεί η ευκαιρία σε όλους να περάσουν μία βραδιά γνωριμίας, συζήτησης και χαλάρωσης μετά από έναν εξαντλητικό προεκλογικό αγώνα.
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2023/10/Konstantellos_AkomaPioPsila_Invitation.jpg?x88875)
Σας περιμένουμε όλους, μικρούς και μεγάλους, λίγες ώρες πριν ανοίξουν οι κάλπες να ενώσουμε τις δυνάμεις μας για να πάμε τα επόμενα πέντε χρόνια την πόλη μας «Ακόμα πιο Ψηλά»!