Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
Το αυτοκίνητο που μετακίνησαν και άφησαν στη μέση του δρόμου είναι μια Jaguar Mark 2;
Καλά βλέπω;
Και ήταν εγκαταλελειμμένη;
!!!
καλά βλέπεις φίλε, το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα και εγώ. Παρατημένη σε άθλια κατάσταση και μάλλον έχει πάνω της χαρτί προειδοποίησης από τον Δήμο για εγκατελειμενο αυτοκινητο….
Και να ήταν μόνο αυτό ασφαλοστρωσανε το δρόμο στο θεατράκι και σκεπασανε τα φρεατια αυτό και αν θέλει φαντασία και φυσικά Σάββατο βράδυ σπάει αγωγός νερού κι έψαχνε η ευδαπ πως θα κάνει διακοπή με σκεπασμένα φρεατια μιλάμε τρελή φαντασία έχουν στον δήμο…..
This car is worth 35,000 Euros in this condition . 150 ,000 Euros if working and in good condition !! Don’t scrap it !!!
Αυτό το αυτοκίνητο αξίζει 35.000 ευρώ σε αυτή την κατάσταση. 150.000 Ευρώ αν δουλεύει και σε καλή κατάσταση!! Μην το σκας!!!
στην κατάσταση αυτή,το πολύ 5000
σε άριστη κατάσταση 20.0000 ως 40.000
ούτε e type δεν πιάνει 150.000
Για χρόνια είναι εκεί. Καταρρέει σιγά σιγά…
και πέρασαν τη νέα άσφαλτο πάνω από το ξεφουσκωμένο λάστιχο του αυτοκινήτου..😂 ενσωματώθηκε στο δρόμο..🤣
κρίμα για το αυτοκίνητο… Εντωμεταξύ, τα εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα καταλήγουν στο κράτος να δίνονται με δημοπρασίες!! πολύ κρίμα και για τον δήμο, μία στην χάση μια στην φέξη..!
Αν ενοχλεί το συγκεκριμένο αυτοκίνητο,παρακαλώ ας μου το δώσουν εμένα!!! Αυτή είναι μια Jaguar mk2 ,και απορώ πως περιήλθε σε αυτή την κατάσταση…