Δωρεάν παράσταση από την Εφηβική Θεατρική Ομάδα του Δήμου Ελληνικού Αργυρούπολης
Ένα θεατρικό αριστούργημα της Ξένιας Καλογεροπούλου έρχεται από την Εφηβική Θεατρική Ομάδα του Δήμου Ελληνικού Αργυρούπολης στις 18, 19 & 26 Μαΐου και ώρα 20:15 στη Δημοτική θεατρική Σκηνή “Νίκος Κούρκουλος” (Ολυμπίας 5, 5ο Δημοτικό Σχολείου Αργυρούπολης).
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2024/05/443699299_765273219073126_694898411704319208_n.jpg?x88875)
ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ: ΑΠΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΑΝΙΑ, ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΕΛΙΣΣΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ, ΚΑΡΕΜ ΛΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ, ΚΩΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΛΥΡΑΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΛΥΤΡΑ ΜΕΛΙΝΑ, ΜΠΟΥΡΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΠΟΥΦΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΑΡΑΦΙΔΗ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΚΗΝΟΘΕΤΙΔΟΣ: ΜΕΛΙΝΑ ΛΥΤΡΑ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΚΗΝΙΚΑ: ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ: Ο ΘΙΑΣΟΣ
ΦΩΤΙΣΜΟΙ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ