«Ο ρόλος της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και η στήριξη του Δημόσιου Συστήματος Υγείας» – Διαδικτυακή εκδήλωση στη Γλυφάδα
Η δημοτική κίνηση «Ανατροπή στη Γλυφάδα» διοργανώνει διαδικτυακή εκδήλωση με θέμα: «Ο ρόλος της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και η στήριξη του Δημόσιου Συστήματος Υγείας» Σάββατο 28 Νοεμβρίου στις 19:30
Εισηγούνται: Λιβαδάς Κώστας: Γιατρός ουρολόγος Διευθυντής στο Σισμανόγλειο Νοσοκομείο. Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας της ΟΕΝΓΕ. Μέλος του ΔΣ της ΕΙΝΑΠ Καϊνανά Πέγκυ: Εκπρόσωπος στο ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ασκληπιείου Βούλας. Κατσαρούπας Παναγιώτης: Ψυχολόγος, Μsc Εφαρμοσμένη Ψυχολογία Παιδιού & εφήβου, εργαζόμενος στον τομέα της ειδικής αγωγής.
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2020/11/127117888_2816581151921206_4736128352950684167_o.jpg?x88875)
Την εκδήλωση θα συντονίσει ο Ταστάνης Τάσος Δημοτικός σύμβουλος και επικεφαλής της Δημοτικής παράταξης «Ανατροπή στη Γλυφάδα». Η Εκδήλωση θα γίνει μέσω της πλατφόρμας zoom στο link:https://us02web.zoom.us/j/81223997466Ζωντανή μετάδοση από το facebook της “Ανατροπή στη Γλυφάδα”:https://www.facebook.com/AnatropiGlyfadaΕρωτήσεις μπορείτε να καταθέσετε και στο mail: [email protected]”ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ” Αγωνιστική Ριζοσπαστική Συνεργασίαhttp://anatropistiglyfada.blogspot.gr/https://www.facebook.com/AnatropiGlyfada/