Kρητικό γλέντι το Σάββατο 1/10 στην Αργυρούπολη
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Κρητών Αργυρούπολης «Η Κρήτη», με χαρά σας προσκαλεί το Σάββατο 01 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 8:30 μ.μ. να παρευρεθείτε στην Κρητική Βραδιά στο Άλσος Υμηττού Αργυρούπολης (θέση Πατητήρι). Την εκδήλωση θα πλαισιώσουν μουσικά οι Γιώργος Σκορδαλός – Μανώλης Χαμογιωργάκης και το συγκρότημα τους και τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Ελληνικού – Αργυρούπολης.
![](https://www.notia.gr/wp-content/uploads/2022/09/308448639_5694042374038342_2363342889015792625_n-459x580.jpg?x88875)
Η παρουσία σας θα αποτελέσει ιδιαίτερη τιμή για το Σύλλογο μας.
Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου
Ο Πρόεδρος Λουσίδης Χρήστος
Η Γεν. Γραμματέας Δελάκη Ευγενία
Τηλ. Επικοινωνίας: Λουσίδης Χρήστος 6932248538
Δελάκη Ευγενία 6972299974