Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
Μόνο εκεί υπάρχει πρόβλημα?? όλη η βάρη ένα ατελείωτο χάλι αλλά ποιος και τι φταίει θα μας πει ο Δήμαρχος η ο περιφερειαρχης?? Μήπως φταίει ο Θεός?? τρέχετε να ψηφίζετε Άρχοντες!!!
Η Βαρη με την πλεον αναρχη και παραβατικη δομηση, φαινεται οτι δεν ειναι στις προτεραιοτητες του δημαρχου για χρονια τωρα. Ανυπαρκτα πεζοδρομια, μαγαζια εστιασης με ενεξελεκτες προδιαγραφες, οροφοι που ξεπηδουν χωρις καμμια αδεια, νεκροταφειο σκετη ντροπη, ανυπαρκτη αποχετευση, ασφαλτοστρωση μονο οπου κατοικουν πλουσιοι, σκουπιδια παντου, ενα απεραντο εκτροφειο αδεσποτων, κινδυνος θανατος για πεζους, ανυπαρκτη αστυνομευση και κλοπες σε καθημερινη βαση. Οι δρομοι της χρησιμευουν για να παρακαμπτουν οι εποχουμενοι τα φαναρια της Βαρης -Κορωπιου, ειδικα τα πρωινα, αν τολμησεις να διασχισεις τους λεγομενους δρομους,Αρτεμιδος, Τριπτολεμου, Αττιδος, Διακου κλπ λιγες οι πιθανοτητες να την βγαλεις καθαρη…