Δέκα προτάσεις από την Ενωμένη Πόλη
Αύριο , εκτός από την κοπή της πίτας μας, θα παρουσιάσουμε και τις Δέκα Προτάσεις μας για το πως θα αλλάξουμε την πόλη μας τα επόμενα 5 κρίσιμα χρόνια. Προτάσεις ρεαλιστικές , δομημένες και υλοποιήσιμες από μια ομάδα συνεργατών μας που ως πετυχημένοι επαγγελματίες και επιστήμονες στον εργασιακό τους χώρο , επιθυμούν να μεταφέρουν την γνώση αυτή και τα έργα τους και στην πόλη που ζούμε και αγαπάμε, το Ελληνικό-Αργυρούπολη. Φυσικά οι προτάσεις αυτές θα τεθούν σε δημόσια διαβούλευση και σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσουν και σε έντυπη έκδοση.
Σας περιμένουμε λοιπόν αύριο Σάββατο, στις 7μ.μ στο Μίκης Θεοδωράκης και η παρουσία σας θα αποτελούσε τιμή για εμάς.
Σας περιμένουμε λοιπόν αύριο Σάββατο, στις 7μ.μ στο Μίκης Θεοδωράκης και η παρουσία σας θα αποτελούσε τιμή για εμάς.
![](https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQCBoH_Q0fhWr52J&w=398&h=208&url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-ToBtbnbFij4%2FUtq_JmkYFbI%2FAAAAAAAASVk%2F3LbTV9M06YY%2Fs1600%2F2014-1-18%2B%25CF%2580%25CF%2581%25CF%258C%25CF%2583%25CE%25BA%25CE%25BB%25CE%25B7%25CF%2583%25CE%25B7%2B%25CF%2580%25CE%25B9%25CF%2584%25CE%25B1%25CF%2582%2B%25CE%2595%25CE%25BD%25CF%2589%25CE%25BC%25CE%25AD%25CE%25BD%25CE%25B7%25CF%2582%2B%25CE%25A0%25CF%258C%25CE%25BB%25CE%25B7%25CF%2582.jpg&cfs=1)