Την Τετάρτη 04/02 κόψαμε την καθιερωμένη πίτα, παρουσία των εθελοντών μας. Το φλουρί ανάμεσα στις διαφορετικές ομάδες που απαρτίζουν το ιατρείο μας, το κέρδισε η ομάδα που βοηθά του ανασφάλιστους καρκινοπαθείς. Η χαρά των εθελοντών της ομάδας ήταν διπλή γιατίη 4η Φεβρουαρίου είναι η ημέρα κατά του καρκίνου! Το δεύτερο φλουρί το κέρδισε η εθελόντρια Μάρθα Φραγκιαδάκη, μέλος της ομάδας επικοινωνίας του ιατρείου μας.
Μετά την κοπή της πίτας μας ακολούθησε η πρώτη συνέλευση μας για νέο έτος.
Ευχή όλων μας είναι του χρόνου τέτοια εποχή να μην υπάρχει η ανάγκη ύπαρξης μας.
Ο εθελοντής Βασίλης Οικονόμου κέρδισε το φλουρί εκ μέρους της ομάδας που βοηθάει τους ανασφάλιστους καρκινοπαθείς
Η εθελόντρια γιατρός Κατερίνα Παπαγκίκα και ο εθελοντής Βασίλης Οικονόμου παραλαμβάνουν το δώρο εκ μέρους της ομάδας που βοηθάει τους ανασφάλιστους καρκινοπαθείς
Κάποιοι από τους εθελοντές της ομάδας επικοινωνίας. Από δεξιά η Ελένη Γερακάρη, υπεύθυνη για τις διεθνείς σχέσεις-υποδοχή ξένων επισκεπτών, Νίκος Καλατζής, ο γκουρού της ιστοσελίδας μας, η Μάρθα Φραγκιαδάκη, ψυχή της ομάδας που μεταφράζει τα κείμενα μας στα Αγγλικά και παράλληλα βοηθάει στην αγγλόφωνη σελίδα μας, αριστερά ο Χρήστος Σιδέρης υπεύθυνος της ομάδας επικοινωνίας, της Ελληνικής ιστοσελίδα, social media κλπ., και στο πίσω μέρος η Βασιλική Ηλιοπούλου, άνθρωπος πασπαρτού, στην υποδοχή ξένων και Ελλήνων δημοσιογράφων+ακτιβιστών, επιμέλεια κειμένων κλπ.
Η εθελόντρια μας Μάθρα Φραγκιαδάκη κέρδισε το φλουρί των εθελοντών
Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Λειτουργικά
Πάντα ενεργό
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Προτιμήσεις
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Στατιστικά
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Εμπορικής Προώθησης
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.