Χρυσό, ασημένιο και χάλκινο για τον Γυμναστικό Σύλλογο Γλυφάδας

Μοιραστείτε το...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email

Ο Σύλλογος μας την Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2013, συμμετείχε με τις παρακάτω αθλήτριες και αθλητές στο GRAND PRIX ανωμάλου δρόμου (Κ. ΚΟΤΖΙΑ) στη Νέα Σμύρνη που συνδιοργάνωσαν οι Ε.Α.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ με τον Δήμο Νέας Σμύρνης (ΟΝΑ) και τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

4000Μ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1995+)

1.         ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ    11Η  16.22.7

2.         ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ          13Η  16.26.6

3.         ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ   29η  17.38.9

 

4000Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(1996 -97)

1.         ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                   1Η   15.53

2.         ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                    2Η   16.05.8

3.         ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ                     5Η   16.31.5

4.         ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ              6Η   16.32.7

2000Μ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (1998 -1999)

1.         ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ               13Η   8.29.29

2.         ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                        19Η   9.09.4

3.         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22Η  9.44.9

4.         ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΓΚ.

1000Μ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (2000-01-02)

1.         ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΙΝΑ                         15Η   3.52.0

2.         ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ                  16Η   3.52.7

3.         ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   18Η   3.56

4.         ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ         22Η  3.59.5

5.         ΝΑΟΥΜ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΕΓΚ.

1000Μ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (2000-01-02)

1.         ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             3ΟΣ     3.14.9

2.         ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             4ΟΣ    3.15.2

3.         ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  6ΟΣ    3.22.7

4.         ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ          12ΟΣ    3.40.8

5.         ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                14ΟΣ   3.41.9

6.         ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                 15ΟΣ   3.42.9

7.         ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             29ΟΣ   4.12.2

8.         ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ                 30ΟΣ   4.14.2

9.         ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         31ΟΣ   4.14.5

10.       ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                  32ΟΣ   4.20.5

11.       ΧΡΥΣΑΦΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                  41ΟΣ   4.52.8

2000Μ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α (1998 -1999)

1.         ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       15ΟΣ   7.38.7

2.         ΓΑΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                       22ΟΣ   8.04.9

3.         ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ               27ΟΣ   9.21

4000Μ  ΠΑΙΔΩΝ  (1996 – 97)

1.         ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                          14ΟΣ   15.06.2

2.         ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ                      17ΟΣ  15.42.4

3.         ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                         21ΟΣ  16.05.3

4.         ΑΡΚΟΥΡ ΜΠΕΡΝΑΡ                            22ΟΣ  16.07

5.         ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ               24ΟΣ  18.08.4

6.         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          25ΟΣ  18.09.6

6000Μ  ΑΝΔΡΩΝ (1995+)

1.         ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2.         ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3.         ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Ο  ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

   ΧΑΝΤΖΟΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ  

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X